Jsme hrdí,
že pomáháme!

Ze všech stran se dozvídáme jen o špatných zprávách, zločinech, nenávisti, násilí a sobectví. Někdy se může zdát, že se svět zbláznil, že už mezi námi nejsou žádní dobří lidé, kteří jsou tu pro druhé. Lidé, kteří chtějí pomoci bez odměny. To není pravda! Svět je plný dobrých lidí, jen si jich dostatečně nevšímáme!

Proto jsme tady. Chceme lidem ukázat, že svět je stále skvělým místem pro život, plným radosti, lásky a porozumění. Chceme ukázat, že je normální pomáhat si navzájem a že peníze rozhodně nejsou jedinou odměnou a cílem naší práce a našeho života.

Známe sílu sociálních sítí, a proto chceme tuto sílu využívat k tomu, abychom spojili dobré lidi a ukázali všem ostatním, že mohou dělat dobré skutky a motivovat tím ostatní.

Jeden člověk že nemůže změnit svět? Naopak, právě jen jeden člověk ho může změnit! Jeden každý z nás sám za sebe!

Žádná velká gesta, projevy nebo sliby nikdy nezměnily svět, žádné peníze, jen práce.

Udělej dobrý skutek • Nahraj ho na VeryHero • Změň svoje okolí • Sbírej body V Faktoru a stoupej v žebříčku • Motivuj ostatní
Změň svět • Jde to!

Dobrý skutek

Dobrý skutek, to je oč tu běží. Hlavním cílem každého člena VeryHero by mělo být dělat dobré skutky, podělit se o ně s ostatními a tím je motivovat, aby sami nějaký dobrý skutek udělali.

Dobrý skutek může být spousta věcí. Nemusíte hned zachraňovat život tonoucímu, nebo vynést dítě z hořícího domu. Ať už pomůžete babičce s nákupem, převedete dítě přes silnici, nebo dáte své staré oblečení bezdomovci, všechno jsou to dobré skutky. Zachráníte zvíře poražené autem? Skvělé! Vyčistíte les od odpadků? Výborně! Žádný dobrý skutek není malý, každý se počítá a každý udělá svět o trochu lepším místem.

Na VeryHero není žádné omezení, můžete sem dát jakýkoliv dobrý skutek s výjimkou darování peněz. Oceňujeme, když kdokoli daruje peníze na charitu nebo na jiný dobrý účel, ale to není filosofií VeryHero. Naším cílem je udělat něco dobrého vlastními silami, osobně.

Dokonce můžete nahrát dobrý skutek někoho jiného! Proč? Pokud víte o dobrém skutku někoho ve svém okolí a nahrajete ho na VeryHero, pomůžete se o něm dozvědět ostatním a motivovat je, aby sami zkusili udělat něco dobrého. To je přece super! I za to si bod do V Faktoru rozhodně zasloužíte!

„Když rozzáříte své vlastní světlo, ostatní se podvědomě přidají.“
Nelson Mandela
 

V Faktor

Pro někoho je soutěžení nezajímavé, prostě dělá dobré skutky z přesvědčení. Skvěle! Někdo naopak soutěží rád. VeryHero chce podpořit soutěživost zejména dětí, aby pro ně bylo dělání dobrých skutků zábavou. Proto je tu V Faktor. Vypočítává se podle jednoduchého vzorce: za každý nahraný dobrý skutek 1 bod, za každý „lajk“, který dobrý skutek získá 0,1 bodu.

Dělejte dobré skutky, získávejte lajky, stoupejte v žebříčku a hlavně bavte se! Dělat dobré věci pro ostatní je přece ta nejlepší zábava!

postavy 4 cz

That's All