Míša Kocourová shared 4 photos in the Stream Photos album před 5 měsíci

Minulý měsíc jsem docházela do domova důchodců jako výpomoc. Pracovala jsem v domově jako ošetřovatelka.

Photos are being loaded.

Kamarádka má rozbité auto, tak jsem jí dnes vyzvedla a odvezla na trénink i z tréninku.

Jelikož si užívám poslední dny studijního volna, tak jsem dnes ráno nabídla mamce, že ji odvezu do práce, aby si mohla trochu přispat a nemusela se trmacet půlhodinu autobusem.

Míša Kocourová přidal skutek. před 7 měsíci

Sanaplasma Liberec

Sanaplasma Liberec

Během zkouškového období jsem nasdílela kolegyním své vypracované podklady, okruhy k otázkám a myšlenkové mapy, abych jim ušetřila čas a pomohla jim.

V sobotu jsem kolegyni pomáhala se stěhováním. Nejvíce jsem se podílela na řízení auta při převážení věcí a jejích následné vynášení do nového bytu.

Míša Kocourová and 2 others have liked Zbyněk Němec's Profil před 9 měsíci
Míša Kocourová shared 4 photos in the Stream Photos album před 9 měsíci

Na silvestra jsme zorganizovali další volejbalový "sranda" turnaj pro všechny věkové kategorie. Každý z nás přinesl něco na občerstveni a společně jsme až do večera hráli a dobře se bavili. Nejmladší hrací účastník byl ve věku 10ti let a nejstarší hráč přes 50 let. Je úžasné jak byli všichni... Zobrazit více

Photos are being loaded.

Dnes jsem po roční pauze (za kterou vděčím svým krásným kérkám) začala zase darovat krevní plazmu.

Dnešní den na univerzitě byl pro mě a mé spolužáky velmi náročný, jelikož jsme se ve škole pilně vzdělávali od 8 hodin ráno do půl osmé večer. Proto jsem se rozhodla několika mým spolužákům udělat radost. Ráno jsem je vyzvedla a nabídla jim k dispozici mé řidičské dovednosti a pohodlný a v tomto... Zobrazit více

Více
Zde uvidíš svoje dobré skutky a dobré skutky svých přátel. Zatím zde není nic k vidění. Přidej dobrý skutek, seznamuj se s ostatními hrdiny a brzo tu bude plno. Dobré skutky ostatních lidí uvidíš v sekci „Objevuj“.