Sehnala jsem neteři místo na táboře, který byl jinak plně obsazený

Nakoupeno spoustu "blbostí" v aukci na podporu Ligy na ochranu zvířat.

Marcela Míšková přidal skutek. před 5 měsíci

Shromažďuji věci pro charitativní bazar Ligy na ochranu zvířat. Lidé darují různé věci a v den konání bazaru si je jiní lidé za pár korun koupí. Výtěžek pomůže zvířatům v péči Ligy

Shromažďuji věci pro charitativní bazar Ligy na ochranu zvířat. Lidé darují různé věci a v den konání bazaru si je jiní lidé za pár korun koupí. Výtěžek pomůže zvířatům v péči Ligy :-)
Věra Vlčková has liked Marcela Míšková's Profil před 6 měsíci

Jeli jsme se synem na nákup a na nejfrekventovanější křižovatce ve městě nám "chcíplo" auto. Udělala jsem tedy vše, co je v těchto případech potřeba, vystoupili jsme a čekali na odtah. Všichni, co nás míjeli, kroutili očima, mávali rukama a určitě si říkali něco o ženské za volantem. Jedno jediné auto... Zobrazit více

Předán pytel oblečení pro děti jedné maminky samoživitelky

Poradila jsem naší 16 leté sousedce jak se postarat o matku, která měla akutní žlučníkový záchvat a odmítala jít do nemocnice

Přítel daroval jídlo bezdomovci, který ho o něj přišel poprosit

Kolegyně si přese mě objednala voňavku z katalogu. Když přišla, nechtěla jsem ji zaplatit a radši jsem ji kolegyni věnovala.

Vyrobila jsem balíčky se zdravými dobrůtkami pro moji paní doktorku a její sestřičku za to, co pro mě dělají. A další jako poděkování panu učiteli a trenérce mého syna.

Koupila jsem kamarádce pro syna plyšáka z Billy.

Věnovala jsem věci do tomboly , která byla součástí charitativního cvičení na podporu jednoho nemocného chlapečka.

Společně se sestrou a kamarádkou jsme složily k Vánocům balíček věcí pro děti z jednoho Dětského centra.

Sleduju aukce na podporu Ligy na ochranu zvířat a vždycky si koupím blbost, kterou nikdy nevyužiju, jen abych je podpořila.

Více
Zde uvidíš svoje dobré skutky a dobré skutky svých přátel. Zatím zde není nic k vidění. Přidej dobrý skutek, seznamuj se s ostatními hrdiny a brzo tu bude plno. Dobré skutky ostatních lidí uvidíš v sekci „Objevuj“.