Marcela Míšková je přítelem s Rockpalace

Pohlídala jsem třem klukům před Penny kola, aby mohi jít na nákup společně a aby jeden nemusel čekat před krámem a kola hlídat.

Koupila jsem synovi konečně křečka. Ten ale bohužel po 14 dnech zemřel, tak jsem vyrazila do zverimexu pro nového. Paní prodavačka si mě pamatovala a zajímala se, jak se mu daří. Po zjištění, že jejich "bývalý chovanec" odešel, mi dala nového zadarmo.

Navštívila jsem kolegyni, která bojuje s rakovinou prsu. Dovezla jsem jí všechno, co potřebovala, dodala jí optimismus a vlila trochu nové krve do žil

Odevzdána další taška s oblečením pro maminku v nouzi

V sobotu na Komunálu jsem pomohla jedné paní, které se udělalo špatně, vstát ze země a posadit na židli. Došla jsem jí koupit vodu a chvíli počkala, až se jí udělá líp

Šli jsme se synem koupit křečka. Ve Zverimexu jsme byli jako první a křečka měli posledního. Měli jsme radost, jaké máme štěstí, když tu přišla maminka s postiženým chlapečkem, že by si chtěli také koupit křečka. Se synem jsme se na sebe podívali, já jsem kývla, on si povzdychl a zvíře jsme... Zobrazit více

Marcela Míšková je přítelem s Martin

Nákup a odeslání potravinového balíčku pro další sociálně slabou maminku se čtyřmi holčičkami...

Shromáždila jsem další pytel oblečení pro sociálně slabou maminku s dětmi.

Propaguji Very hero kde to jde. Jakmile se setkám s někým laskavým, informuji ho o tomto super nápadu s tím, že by zde určitě měl co říct... ;-)

Připravuji baliček pro maminku, která zůstala sama se čtyřmi dětmi. To, co já nepoužívám a časem bych to vyhodila oni přijmou s vděčností.

Poslala jsem vánoční balíček sociálně slabým dětem do jedné konkrétní základní školy.

Více
Zde uvidíš svoje dobré skutky a dobré skutky svých přátel. Zatím zde není nic k vidění. Přidej dobrý skutek, seznamuj se s ostatními hrdiny a brzo tu bude plno. Dobré skutky ostatních lidí uvidíš v sekci „Objevuj“.