Aleš Křiklava přidal skutek. před 3 měsíci

Plním si sen. Dělám svět růžovější
#kurovecjesurovec - feeling happy

Plním si sen. Dělám svět růžovější :)#kurovecjesurovec

7. března jsem nakoupil hromadu vonných svíček a 8. jsem je s přáním hezkého dne rozdával všem ženám které jsem potkal.

Na maturitním plese kámoše jsem narazil na záchodech na chlapečka který chudák ani na špičkách nedosáhl k pisoáru. Tak jsem se mu nabídl, že ho nadzvednu aby se mohl vyčůrat. Jistě jeden z nejneobvyklejších skutků jaké jsem v poslední době vykonal.

Ke vstupence na koncert jsem si kupoval i parkovací lístek. Jelikož jsem to ale kupoval vše hodně dopředu tak se situace nakonec vyvinula jinak a já parkovací lístek přestal potřebovat. Nabídl jsem ho tedy známím a ti měli radost, že konečně budou vědět kam v Praze zaparkovat "Ještě jedno pivo!"

Míša Kocourová and 2 others have liked Zbyněk Němec's Profil před 9 měsíci
Aleš Křiklava has liked VeryHero admin's Profil před 10 měsíci
Aleš Křiklava has liked VeryHero official's Profil před 10 měsíci

Minulý měsíc jsem se zúčastnil každoroční akce s názvem Nakrm čoklíka. Letos se již jednalo o šestý ročník této dobročinné sbírky která spočívá v tom, že z dobrovolných darů pro kočky a psy (pamlsky, konzervy, nebo třeba hřebeny na česání...) se udělá hromadná sbírka, která je následně odvozena do... Zobrazit více

Loading content, please wait.
Aleš Křiklava has liked Míša Kocourová's Profil před 10 měsíci
Více
Zde uvidíš svoje dobré skutky a dobré skutky svých přátel. Zatím zde není nic k vidění. Přidej dobrý skutek, seznamuj se s ostatními hrdiny a brzo tu bude plno. Dobré skutky ostatních lidí uvidíš v sekci „Objevuj“.